Znajdź nas na Facebook - rozwiń/schowaj

DSW - miejsce dla Ciebie

EUROSIM 2012

Patronaty

logo PE

Przewodniczący Parlamentu Europejskiego prof. Jerzy Buzek objął Patronatem Honorowym Konferencję Eurosim 2012. [Zobacz szczegóły]

 

logo wrocław

Prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz objął Patronatem Honorowym Konferencję Eurosim 2012, , która odbędzie się w styczniu 2012 w DSW.

- W opinii Pana Prezydenta inicjatywa, wpisująca się w założenia strategii Miasta w zakresie promocji nauki, umacnia wizerunek Wrocławia jako miasta wiedzy i ważnego ośrodka akademickiego. Zapewniając o swojej przychylności i aprobacie dla przedstawionych zamierzeń, Pan Prezydent przyjmuje zaszczytne zaproszenie do objęcia Patronatem Honorowym tego cennego i prestiżowego przedsięwzięcia. Wierzy również, że konferencja, poświęcona międzynarodowej współpracy oraz aktualnej sytuacji geopolitycznej Unii Europejskiej, będzie dobrą okazją do spotkań, wymiany doświadczeń i wielu wspólnych refleksji w szerokim gronie środowiska akademickiego. (…) Pan Prezydent przekazuje wszystkim pomysłodawcom, organizatorom i uczestnikom sympozjum życzenia wielu sukcesów naukowych oraz satysfakcji z udziału w tej niezwykle pożytecznej inicjatywie – pisze w piśmie do JM Rektora DSW prof. Roberta Kwaśnicy, Marcin Frąckiewicz, zastępca Dyrektora Biura Prezydenta.

logo tvp wrocław

Telewizja Polska S. A. Oddział we Wrocławiu uprzejmie informuje, iż z przyjemnością obejmie opieką medialną międzynarodową konferencję EUROSIM 2012 r.

W związku z powyższym, wyrażamy zgodę na korzystanie z logo TVP Wrocław we wszystkich realizowanych przez Państwa działaniach promocyjnych.

Maciej Wełyczko - kierownik Działu Marketingu Promocji i Reklamy
Marcin Radke - kierownik Regionalnej Agencji Producenckiej

Patroni medialni EUROSIM